Jaki jest czas wysyłki? 

By nasze produkty dotarły do Ciebie bezpiecznie staramy się by w dni inne niż robocze wysłane paczki nie zalegały na magazynie, gdzie mogłyby ulec uszkodzeniu. W związku z tym produkty zamówione po godzinie 12 w czwartek zostają wysłane dopiero w poniedziałek rano. Zazwyczaj czas wysyłki zajmuje 1-2 dni robocze.

Z uwagi na szczególną troskę jaką otaczamy materiał żywy, paczki z roślinami nadajemy od poniedziałku do środy. Czas dostarczenia takich paczek może zostać wydłużony w zależności od tego kiedy zostało złożone zamówienie.

Jak pakujemy donice?

W trosce o naszych klientów i zapewnienie naszym produktom bezpiecznego transportu dokładamy wszelkich starań by dobrze zabezpieczyć nasze paczki.

Zwracamy uwagę na jakość wysyłanego towaru, dlatego przed wysyłką nasze donice są dokładnie oglądane z każdej strony. Do wysyłki wybieramy tylko produkty w żaden sposób nieuszkodzone.

Zapewniamy trzywarstwowe pakowanie, tak by donice nie uległy zniszczeniu podczas transportu.

Dobrze zabezpieczamy donicę, by nie miała możliwości przesuwania się wewnątrz pudełka.

Używamy grubych kartonów dostosowanych do wielkości donic.

W przypadku obszernych zamówień zwłaszcza tych zawierających duże i ciężkie donice rozdzielamy zamówienie na kilka paczek.

Jak wygląda pakowanie roślin?

Odpowiednie pakowanie roślin jest dla nas priorytetem. Rośliny to delikatny i żywy materiał dlatego zdajemy sobie sprawę jak dużą różnicę robi prawidłowe zapakowanie. Każda pakowana przez nas roślina jest odpowiednio zabezpieczona, tak by nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Oddzielnie zabezpieczamy doniczkę roślin oraz samą roślinę. Rośliny umieszczamy w paczkach tak, by stały one stabilnie i nie miały możliwości przesuwu. W miesiącach o niskich temperaturach dodatkowo dogrzewamy nasze paczki wkładami grzewczymi, by nie narazić rośliny na uszkodzenia termiczne.

Co nas wyróżnia?

Produkty, które oferujemy to połączenie różnorodności, oryginalności  i stylu. Naszym atutem jest szeroki wybór donic i dodatków pochodzących od producentów z całego świata. Różnorodność styli wykorzystywanych w rozmaitych kulturach daje ogromny wybór wzorów, kolorów oraz materiałów.

Doceniamy sztukę i unikalność, dlatego duża część dostępnych donic jest wykonywana i/lub zdobiona ręcznie, dzięki czemu możesz mieć niepowtarzalne, oryginalnie urządzone mieszkanie!

Stale śledzimy nadchodzące trendy by być na bieżąco i wzbogacać naszą ofertę o ciekawe produkty.

By zadowolić wszystkich naszych klientów asortyment roślin domowych sukcesywnie powiększa się o nowe gatunki dzięki czemu nasza oferta przypadnie do gustu każdemu. Do wszystkich roślin dołączamy etykietki informacyjne na temat ich uprawy i pielęgnacji by nawet laik wiedział jak ma obejść się z daną rośliną.

Wybierając produkty dokładamy wszelkich starań, by każdy mógł się nimi cieszyć! Mają one przystępne ceny, które są idealne nawet dla osób z ograniczonym budżetem.

Jak się z nami skontaktować? 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie lub wątpliwości skontaktuj się z nami za pomocą naszego e-maila lub zadzwoń pod nasz numer telefonu. Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie i pomożemy rozwiązać Ci Twój problem.

Nasze dane kontaktowe:

e-mail:info@hoahoa.pl

Czy mogę zwrócić produkt?

Według prawa klient może odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Wystarczy skontaktować się z nami i poinformować nas o tym.

Jednak w przypadku roślin istnieje ograniczenie prawa do odstąpienia od umowy. Rośliny jako towar, który może ulec szybkiemu zepsuciu, nie podlegają możliwości zwrotu.

Podstawa prawna:

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia.